This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

About Project

CanBakkal Tower is the key for a life full of privileges!

CanBakkal Tower Project

CanBakkal Tower is the most exclusive housing project built on
11.850 m2 land which consists of 295 m2 4+1 ultra luxurious apartments only for families.

Her Katta 4 Daire

Her katta sadece 4 adet dairenin bulunduğu CanBakkal Tower'da tüm daireler geniş yüzölçümü ile rahat bir yaşam alanı sunmakta.

335 cm Koridor Genişliği

CanBakkal Tower'da koridorlar 335 cm genişliği ile en ferah kat koridoruna sahip olma özelliğini barındırıyor.

Kendine Ait Kat İstasyonları

Projede bulunan her dairenin kendine ait kat istasyonuna sahip olma özelliği de projeye ayrıcalık katan özelliklerden sadece bir tanesi.

Şehrin Ayrıcalıklı Adresi

Hem şehre hakim, hem şehrin içinde hem de doğal hayata saygılı. Trabzon’da peyzaja en fazla alan ayırmış olan CanBakkal Tower, 11.850 m2 arazi içerisinde 10.750 m2 peyzaj alanına sahiptir.

Akıllı Yatırım

İyi bir yatırım sadece cüzdanınızı değil hayat standartlarınızı da yukarı taşır. Ayrıca akıllı ev sistemiyle evinizin kontrolü her zaman sizde.

Hayata 360 Derece Bakın

Hayran bırakan manzarasıyla 360° derece Karadeniz ve Trabzon manzarası sunan geniş seyir terasınız evinizin en sevdiğiniz köşelerinden biri olacak.

At The Center Of Life
BLACK SEA IS UNDER YOUR FEET…

CanBakkal Tower is situated at a rising in demand investment center in Trabzon and very close to unparalleled historical and touristic places and social areas.
It 1 minute away from Cevahir Mall, 5 minutes away from Airport, 1 minute away from Special District Hospital, 5 minutes away from Medical Faculty, within walking distance of Kaşüstü Beach, 45 minutes away from Sumela Monastery, 60 minutes away from Uzungöl, 90 minutes away from Georgia, 120 minutes away from Ayder Valley, 30 minutes away from At Çiftliği and 45 minutes away from Rafting.